אודות - KFT

אודות

אודות KFT מטבחי חוץ

חדוות היצירה, חיבור אמיתי בין אנשים, אהבת האדם והבורא הם החזון והמניע היסודי ביותר בחברתנו. אנחנו מאמינים כי יש לנו את הכלים והיכולות לייצר אצלכם בבית את הסביבה המאחדת והמגבשת, אחת כזו שתדע לשמר את המרקם המשפחתי שלכם, שתביא חיבורים נכונים ואמיתיים ותשאיר לאנשי המקום והמתארחים טעם של עוד.
בשנת 2008, הוקמה חברת KFT, בניסיון לשחזר עד כמה שאפשר את התנור המסורתי של סבתנו היקרה שעל טעמיו גדלנו והם זכורים לנו בחיך עד היום. בזכותה, יצרנו את ה"פרנה", תנור אבן מיוחד העשוי מאבני שמוט עם מגוון אפשרויות בישול. בחלוף הזמן ועם הצורך הקיים בשוק הישראלי והבינלאומי למטבחי חוץ עוד בשנת 2010, התחלנו עם מטבח החוץ הראשון שלנו בשילוב בריקים כפריים והתנור הייחודי שלנו. ומשם נפרצה תקרת הזכוכית והשמים הם הגבול. בשנים האחרונות, עם ארגז הכלים העצום שיש באמתחתנו, שנות ניסיון רבות ואהבה עצומה ליצירת החוויה הקולינרית הייחודית הזו, אנחנו גאים להיות הפנים של חברה שנותנת מגוון כמעט אינסופי של אפשרויות בתחום מטבחי החוץ.

חברתנו מתהדרת ביכולתה להיות ONE STOP SHOP תוך התמחות בכל שלבי יצירת המטבח. החל מגופי מטבח במגוון רחב של אפשרויות, חיפוי מגרניט פורצלן מכל החברות הקיימות בשוק, ציוד חשמל מהאיכותיים ביותר המותאמים לחוץ, גרילים איכותיים של מותג הבית שלנו (BLUE FIRE) וטאבונים ממגוון רחב של אפשרויות.
אנחנו מקווים שאחרי ביקור אצלנו, נצליח לזרוע בליבכם את האהבה הגדולה לחיבור של אנשים ואוכל ולתת לכם להגשים את החוויה הזו אצלכם בחצר.

היתרונות של KFT

ניסיון ידע ומומחיות

בשל היותנו חברת מטבחי החוץ הותיקה ביותר בשוק ובזכות הידע הרב שצברנו עם השנים יש באמתחתנו סל כלים שאין לאף חברה אחרת.

שירות

שירות איכותי הוא בבחינת ערך עליון אצלנו. אנחנו מאמינים שכשהלקוח מרוצה כל השאר יבוא לבד.

זמני אספקה

צריכים את המטבח שלכם בהקדם? יש באפשרותנו לספק דגמים מסויימים אפילו בפחות מ-10 ימי עסקים (!)

איכות ללא פשרות

השימוש במוצרים איכותיים הוא חשוב ביותר בייחוד כאשר מדובר במטבחי חוץ הצריכים להיות מותאמים לתנאי אקלים קיצוניים.

פרוייקטים נבחרים

שניים שהם אחד

מסדרת העל של KFT

שחור על רקע אבן

מסדרת העל של KFT

התחילו שיחה
דברו איתנו
שלום! כיצד נוכל לעזור לכם?
דילוג לתוכן